Spřátelené weby


www.ceskasibir.cz

Muzeum České Sibiře: hlavaMuzeum České Sibiře je jedním z největších a nejúspěšnějších projektů internetového muzejnictví v České republice. Profesionálně vedené stránky věnované vlastivědě a regionální historii přinášejí stovky digitalizovaných historických dokumentů  k dějinám České Sibiře – obecní, školní, farní kroniky, písemnosti a obrazový materiál ze soukromých sbírek, sbírku historických pohlednic příslušných obcí.

 

 

www.malovanezidlicky.cz

malované židličkyMalované židličky jsou citlivě renovované školní židle, každá se svým příběhem a především novým originálním obrázkem. Autorem ilustrací je výtvarnice Magda Andresová. Ty krásné angličtinářské, na kterých se při výuce sedí a které si můžete prohlédnout v naší fotogalerii, jsou právě z její dílny.

 

 

 

 

 

www.britishcouncil.org/cz

British Council je vzdělávací instituce, která od roku 1934 propaguje angličtinu a anglickou kulturu a přispívá k vytváření oboustranně prospěšných vztahů mezi lidmi ze Spojeného království a ostatních zemí. Nabízí nejrůznější vzdělávací kurzy, zejména angličtiny a je místem, kde lze skládat mezinárodně nejuznávanější zkoušky z anglického jazyka.

 

www.britskecentrum.cz  logo_cz

Centrum anglického jazyka při Jihočeské univerzitě, které je jedním ze zkušebních míst Cambridgeských zkoušek. Hlavním přínosem je angličtinářská knihovna pro veřejnost.

 

 

 

 www.helpforenglish.cz top

Na těchto webových stránkách budete zdarma nacházet vše, co student angličtiny pro svůj život potřebuje, tedy rady, jak se učit, výukové materiály, testy, recenze knih apod. Příspěvky jsou převážně tvořeny zkušenými učiteli a lektory angličtiny.

 

 

 

IF_Logo-RGB_cz-3bece

www.ifp.cz

Francouzský institut v Praze byl původně koncipován jako skutečná univerzita a v současnosti je multidisciplinárním kulturním centrem: je to živé místo, které má mnoho podob, je to centrum výuky francouzštiny, místo konání kulturních akcí, kulturní partner a platforma pro kulturní setkávání…