LEKTOŘI


Miličín_13B

 

 

 

 

 

Mgr. Hana Zahradníčková

Majitelka školy, lektorka angličtiny a francouzštiny, překladatelka a tlumočnice.

Vystudovala francouzskou filologii na Filosofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Praktické jazykové znalosti získala zejména dlouhodobými pobyty v zahraničí (postgraduální studium na Sorbonne VII v Paříži, překladatelská stipendia v Belgii, Švýcarsku) a soustavnou překladatelskou činností. Má na svém kontě na dvě desítky přeložených knižních titulů – mimo jiné oceněný překlad knihy Ibikus od Pascala Rabatého. Má bohaté zkušenosti s výukou skupinovou –  např. firemní kurzy pro společnosti Auchan, Yves Rocher, kurzy angličtiny pro děti od 3 do 12 let – i individuální. 

„Učit se cizí jazyk je běh na dlouhou trať. Dobré je klást si dílčí cíle. S každou pokořenou metou poroste Vaše chuť jít dál. Těšíme se na Vás! Na startu je vítán každý!“

 

petra-lektoři

 

 

 

 

 

 

Mgr. Petra Bandhauer

Lektorka němčiny a angličtiny.

Němčinu jsem vystudovala na PedF UK, učila ji na gymnáziu, v jazykové škole, soukromě, na základní škole. Mám živý kontakt s německy mluvícím prostředím, preferuji aktivní výuku s moderními učebnicemi a autentickými materiály. Angličtinu jsem vyučovala na základních a v jazykových školách i soukromě.

„Na prvním místě není umět jazyk bez chyby, ale nebát se promluvit a snažit se vyjádřit, co chce člověk říci.“